Staňte se součástí
našeho výrobního týmu!

Technologické království

Jsme český výrobce textilních vřeten pro prstencové dopřádací stroje, která jsou celosvětově považována za špičku v této oblasti. V naší společnosti vzniká vše od samotného návrhu až po finální výrobek. Obrábíme velmi přesné součásti na moderních vysoce produktivních CNC strojích a z nich sestavujeme pomocí robotizovaných pracovišť a linek kompletní vřetena té nejvyšší kvality. Všechny komponenty čistíme do velmi nízké úrovně zbytkových nečistot, sledujeme jakostní parametry na klíčových pracovištích a bezpečně manipulujeme s produkty tak, abychom zabezpečili bezporuchový a dlouhodobý životní cyklus našich konečných výrobků.

automatizace
výroby

moderní
technologie

efektivní
procesy

bezpečnost
práce

Strojů ve výrobě
+
výrobní plochy
m2
Vřeten týdně
rychlost vřetene
rpm

Co se u nás vyrábí

Vyrábíme vysoko rychlostní textilní vřetena, která najdete v prstencových dopřádacích strojích po celém světě. Díky optimálnímu přenosu výkonu hnacích prvků a redukci ložisek jsou naše vřetena energeticky úsporná. Víceúrovňový systém tlumení a upínací korunky bez vinutí jsou zárukou vysoké provozní životnosti a efektivnější údržby. Vřetena jsou vhodná pro jakékoli kroužkové rotační rámy a lze je vybavit různými upínacími a řezacími korunkami.

Vysokorychlostní vřetena

Technické detaily

Výrobní tým

Úspěch a budoucnost naší společnosti leží v rukou našich lidí. Máme profesionální a sehraný výrobní tým, který produkuje ty nejlepší vřetena na světě. Poslechněte si rozhovory s některými vedoucími pracovníky z výroby.

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ

Nový člověk nemusí být nutně specialista. Máme řadu zkušených mentorů, kteří jsou připraveni naučit vše důležité a pomáhat v řešení nejrůznějších situací. Pro dlouhodobou spolupráci je důležitější, abychom si rozuměli. Prozkoumejte, čeho si na lidech nejvíce ceníme.

Spolehlivost

Flexibilita

Chuť pracovat

Slušnost

Týmovost

Vzájemný respekt

Kariérní růst

Novibra je synonymem pro stabilitu a dlouhodobou spolupráci. Někteří kolegové jsou s námi již více než 25 let. Vážíme si loajality a kvalitní práce a perspektiva našich zaměstnanců patří mezi priority. Podívejte se na příběh Honzy, který začal jako brusič a dnes v roli produktového manažera cestuje po světě.

„Každý může v Novibře vyrůst,
stačí tvrdě pracovat a nebát se toho.“

Honza, Produktový manažer

Finanční odměny

13. a 14. plat

Měsíční docházkový bonus

Příplatek za vedení týmu

Příplatek za zaškolování nováčků

Příplatek za odpolední práci

Příplatek za práci v noci

Hodinový příplatek za nepřetržitý provoz

Příplatek za obsluhu více strojů

Věrnostní odměny

Odměna při odchodu do starobního důchodu

Odměny za zlepšovací návrhy

Měsíční odměny za nadvýkon, pořádek, kvalitu a nízké prostoje

U vybraných pozic nástupní bonus a odměna za doporučení

Benefity

25 dní dovolené

Penzijní připojištění

Dotované stravování

Závodní jídelna

Vstup do lázní

Parkování v areálu

Svozová doprava

Bruslení

Novinky z výroby

    © 2024 Novibra s.r.o.

    WordPress Lightbox