Specialista EHS

Pracovní kategorie: THP
Typy pracovního poměru: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované jazyky: Angličtina
Přímý nadřízený: Markus Külzer

Novibra Boskovice s.r.o. patří k celosvětovým lídrům ve výrobě vysokorychlostních vřeten pro textilní dopřádací stroje a je jednou z dceřiných společností švýcarského koncernu Rieter.

Markus, jednatel

Náplň práce:

  • Plánování, řízení a implementace činností v oblastech EHS.
  • Vstupní a periodické školení zaměstnanců.
  • Implementace EHS politiky švýcarské mateřské společnosti.
  • Identifikace rizik v oblasti BOZP a PO, zajištění prevence.
  • Šetření pracovních úrazů.
  • Vytváření a posuzování interní dokumentace týkající se BOZP a životního prostředí za účelem zajištění souladu se všemi zákonnými požadavky bezpečnosti práce , požární ochrany a ekologie životního prostředí.
  • Zpracování výkazů a reportů.
  • Odpadové hospodářství, Obaly, Ochrana ovzduší, Vodní hospodářství, Nakládání s chem. látkami – evidence, vykazování, odběry vzorků, spolupráce s úřady aj.

Požadujeme:

  • Znalost legislativy životního prostředí, bezpečnosti práce a požární ochrany.
  • Výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
  • Schopnost pracovat s týmem.
  • Komunikační dovednosti.
  • Orientace v technické a stavební dokumentaci výhodou.
  • Odpovědnost, samostatnost, iniciativní přístup.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v týmu profesionálů.
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda před dovolenou a před Vánocemi.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Obědy za 45kč.
  • Věrnostní odměnu.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Docházkový bonus 1700Kč/měs. aj.

Máte zájem? Napište nám!

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx
WordPress Lightbox