Facility manager

Pracovní kategorie: THP
Typy pracovního poměru: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované jazyky: Angličtina
Přímý nadřízený: Markus Külzer

Novibra Boskovice s.r.o. patří k celosvětovým lídrům ve výrobě vysokorychlostních vřeten pro textilní dopřádací stroje a je jednou z dceřiných společností švýcarského koncernu Rieter.

Markus, jednatel

Náplň práce:

  • Odpovědnost za technickou správu budov, staveb a pozemků areálu.
  • Údržba, opravy a revize objektů a v nich instalovaných zařízení.
  • Odborné posuzování poruch, řešení havarijních závad, bezpečnosti a způsobilosti budov a zařízení.
  • Odpovědnost v oblasti EHS.
  • Hospodaření s odpady.
  • Komunikace se státní správou (hygiena, životní prostředí, stavební úřady,…).
  • Pravidelné reportingy výše zmíněných oblastí.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Dobrá orientace ve stavebních a instalačních technologiích vč. čtení tech. dokumentace.
  • Praxe na obdobné pozici, praxe v oblasti EHS výhodou.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Znalost legislativy životního prostředí.
  • Schopnost pracovat s týmem.
  • Komunikační dovednosti.
  • Odpovědnost, samostatnost, iniciativní přístup.

Nabízíme:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.
  • Různorodou práci v odborném týmu.
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda před dovolenou a před Vánocemi.
  • Docházkový bonus 1700Kč/měs. aj.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Obědy za 45kč.
  • Věrnostní odměnu.
  • Jazykové vzdělávání.
  • Pružnou pracovní dobu aj.

Máte zájem? Napište nám!

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx
WordPress Lightbox