Technik zkušebny

Pracovní kategorie: THP
Typy pracovního poměru: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované jazyky: Angličtina
Přímý nadřízený: Pavel Zemánek

Novibra Boskovice s.r.o. patří k celosvětovým lídrům ve výrobě vysokorychlostních vřeten pro textilní dopřádací stroje a je jednou z dceřiných společností švýcarského koncernu Rieter.

Pavel, Vedoucí zkušebny

Dobrý den, jmenuji se Pavel Zemánek a v Novibře pracuji jako Vedoucí zkušebny a manager projektů. Do svého týmu hledám nového kolegu na pozici Zkušební technik. Základním předpokladem pro tuto pozici je samostatnost a schopnost řešit úkoly zodpovědně. Tato pozice může nabídnout proaktivnímu zájemci možnost osobního rozvoje v oblasti vývoje a testování. Na vývojových projektech, testovacích metodách a analýzách spolupracujeme také s odborníky z univerzit a praxe. Přesto se není potřeba předem obávat, svého nového kolegu kvalitně do problematiky testování zaučím a bude se na moji podporu moci spolehnout. Těším se na osobní setkání, na kterém Vám rád poskytnu další informace k této pozici.

Náplň práce:

  • Obsluha a testování nových výrobků na zkušebně.
  • Zpracování naměřených dat a tvorba reportů.
  • Spolupráce při definování zkušebních metod.
  • Podílení se na vývojovém projektu.
  • Možnost cestování a testování v zahraničí.

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou nebo vyučen technického směru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s obsluhou komunálních měřidel (Posuvné měřítko, Mikrometr)
  • Práce na počítači MS Office, SAP výhodou.
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost, ale zároveň schopnost práce v týmu
  • Ochota učit se novým věcem
  • Anglický jazyk výhodou.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat před dovolenou a před Vánocemi.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Obědy za 45kč.
  • Věrnostní odměnu.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Docházkový bonus 1700Kč/měs. aj.

Jestliže Vás pracovní nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář nebo nám na e-mail zašlete svůj životopis. Potřebujete další informace? Zavolejte nám!

Těšíme se na spolupráci.

Máte zájem? Napište nám!

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx
WordPress Lightbox