Montážní dělník

Pracovní kategorie: Výroba
Typy pracovního poměru: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Požadované vzdělání: Vyučen
Přímý nadřízený: Josef Včelař

Novibra Boskovice s.r.o. patří k celosvětovým lídrům ve výrobě vysokorychlostních vřeten pro textilní dopřádací stroje a je jednou z dceřiných společností švýcarského koncernu Rieter.

Josef, mistr střediska Graf

Dobrý den, ve svém týmu obsazuji pracovní pozici Montážní dělník. Ve firmě pracuji již 30 let. Do svého týmu hledám kolegy, se zkušenostmi z oboru, manuálně zručné, spolehlivé, zodpovědné, ty, co mají snahu naučit se plnohodnotně pracovat na našich specifických strojích a přispět tak k vysoké kvalitě naší výroby. Můžete se se mnou seznámit a získat více informací na videích níže. Budu se těšit na osobní setkání.

Náplň práce:

  • Plnění stroje materiálem
  • Rovnání pásu
  • Lepení pásku na hliník
  • Čištění lepení
  • Broušení čel
  • Čištění finálního kusu
  • Šroubování čel a spoilerů
  • Předmontáž
  • Balení
  • Dodržování měřících plánů a technických postupů

Požadujeme:

  • Práce je vhodná pouze pro praváky.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Pečlivost.
  • Samostatnost.
  • Spolehlivost.
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené.
  • 13. a 14. plat.
  • Nadstandardní příplatky za směnnost a přesčasovou práci.
  • Přesčas 45%, Noční 40Kč/hod.,odpolední 10Kč/hod., práce o víkendu 10% průměrného výdělku.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Obědy v závodní jídelně.
  • Autobusovou dopravu v Boskovicích.
  • Věrnostní odměnu.
  • Docházkový bonus 1700Kč/měs.
  • Každoroční valorizaci mezd.

Jestliže Vás pracovní nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář nebo nám na e-mail zašlete svůj životopis. Potřebujete další informace? Zavolejte nám!

Těšíme se na spolupráci.

Máte zájem? Napište nám!

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx
WordPress Lightbox