Mechanik/Seřizovač

Pracovní kategorie: Výroba
Typy pracovního poměru: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Požadované vzdělání: Vyučen
Přímý nadřízený: Josef Včelař

Novibra Boskovice s.r.o. patří k celosvětovým lídrům ve výrobě vysokorychlostních vřeten pro textilní dopřádací stroje a je jednou z dceřiných společností švýcarského koncernu Rieter.

Josef, mistr střediska

Dobrý den, ve svém týmu obsazuji pracovní pozici Mechanik - Seřizovač. Ve firmě pracuji již 30 let. Do svého týmu hledám kolegy, se zkušenostmi z oboru, manuálně zručné, spolehlivé, zodpovědné, ty, co mají snahu naučit se plnohodnotně pracovat na našich specifických strojích a přispět tak k vysoké kvalitě naší výroby. Budu se těšit na osobní setkání.

Náplň práce:

  • Seřizování strojů (plazma, lepička, apod.)
  • Pravidelná kontrola pracoviště na své směně a zástup za mistra
  • Organizace práce
  • Výměna pásu na brusce
  • Kontrola finálních kusů
  • Fasování materiálu
  • Přímá zodpovědnost za jakost práce
  • Dodržování měřících plánů a technologické kázně

Požadujeme:

  • Zkušenosti se seřizováním strojů.
  • Schopnost vést kolektiv a organizovat práci.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Pečlivost.
  • Samostatnost.
  • Spolehlivost.
  • Ochota pracovat ve třísměnném/nepřetržitém provozu.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené.
  • 13. a 14. plat.
  • Nadstandardní příplatky za směnnost a přesčasovou práci.
  • Přesčas 45%, Noční 40Kč/hod.,odpolední 10Kč/hod., práce o víkendu 10% průměrného výdělku.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Obědy v závodní jídelně.
  • Autobusovou dopravu v Boskovicích.
  • Věrnostní odměnu.
  • Docházkový bonus 1700Kč/měs.
  • Každoroční valorizaci mezd.

Jestliže Vás pracovní nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář nebo nám na e-mail zašlete svůj životopis. Potřebujete další informace? Zavolejte nám!

Těšíme se na spolupráci.

Máte zájem? Napište nám!

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx
WordPress Lightbox